Барса и Реал може да играят в Маями през лятото
Барселона е получил предложение да участва в международния приятелски турнир International Champions Cup. Каталунците за трета година ще участват в турнира, след като взеха участие в него през лятото на 2015 и 2016 година. Много е вероятно по време на тазгодишния турнир да се състои и лятно издание на Ел Класико.
Засега тази информация не е потвърдена официално, но в плановете на мадридчани влиза приятелски мач в Маями на "Хард Рок Стейдиъм", който да протече в стил Супербоул - с концерт преди мача и на полувремето.
- Реал Мадрид няма да продължи с Алаба
- От Ал-Итихад не изключват трансфер на Винисиус в Саудитска Арабия
- Наполи се интересува от крило на Реал Мадрид
- Бивш съдия: Има тъмна страна на футбола
- В Ла Лига признаха за 10 грешки на съдиите и VAR
- Ливърпул следи ситуацията около крило на Реал Мадрид
- Кроос определи най-добрия треньор за всички времена
- Ман Сити предложи на Реал Мадрид да купи защитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]