Сампаоли: Ще се опитаме да направим чудо срещу Реал
Старши треньорът на Севиля Хорхе Сампаоли сподели мнение за предстоящите домакински двубои с Реал Мадрид през тази седмица. Напомняме, че утре вечер андалусците ще трябва да заличат пасив от три гола в мач-реванш от Купата на Краля, а три дни по-късно ще посрещнат столичани в двубой от 18-я кръг на Примера дивисион.
"Ще се опитаме да направим чудо, но срещу себе си имаме съперник, който е в страхотна форма. Ако Реал Мадрид вкара гол, ще бъде още по-трудно. Очаква ни сложен мач. Що се отнася до мача в неделя, това е един финал. Трябва да намалим дистанцията до върха. Вече казах, че ще се борим за титлата. Успех ще ни доближи на точка до лидера", заяви Сампаоли.
- Хирона изпусна победата на гости на Севиля
- Буря отложи Севиля - Хирона
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Директор на Севиля: Испанският футбол изостава дори от Чемпиъншип
- Появиха се подробности за покупката на Севиля от Серхио Рамос
- Рамос и инвеститори са близо до закупуване на Севиля
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Севиля загуби от Селта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]