Араухо може да премине в китайски клуб
Лас Палмас планира изгодно да продаде нападателя Серхио Араухо в Азия, твърди Marca. Според информацията, китайски клуб проявява интерес към 24-годишния аржентинец и вече е предложил 10 милиона евро за негов трансфер.
Ръководството на испанския отбор и самият Араухо са готови да прекратят сътрудничеството си: играчът не е доволен от отношението към него от страна на треньорския щаб, а клубът е недоволен от това, че футболистът загуби шофьорските си правя за срок от две години, заради употреба на алкохол.
Араухо премина в Лас Палмас през 2014 година и вкара 32 гола.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Ибра призна пред детектор на лъжата: Не съм простил на Гуардиола
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]