Хъбей Чайна Форчън е готов да даде на Меси над половин милиард
Китайският Хъбей Чайна Форчън има намерение да привлече нападателя на Барселона Лионел Меси, съобщава AS. Според информацията, ръководството на азиатския клуб е готово да предложи на Меси петгодишен договор със заплата от 100 милиона евро на година след плащане на данъците, т.е. сделката ще надхвърли половин милиард евро.
Напомняме, че Барселона готви удължаване на договора си с Меси. Според новия договор, аржентинецът ще взима по 35 милиона евро на година.
В момента отборът се води от Мануел Пелегрини. За отбора играят Езекиел Лавеци, Жервиньо, Стефан Мбиа и Гаел Какута.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]