Суарес: Златната топка? Има играчи с по-добър маркетинг от моя
Нападателят на Барселона Луис Суарес сподели мнение за това, че не попадна в тройката на най-добрите футболисти при гласуването за "Златната топка" и приза за най-добър играч по версията на ФИФА.
"На първо място ме интересува отборът и колективно постигнатите победи. Не отдавам никакво значение на своето не попадане в тройката. Винаги съм казвал, че има играчи, чийто маркетинг е по-добър от моя", заяви Суарес.
- Роналдиньо: Ямал е сред най-добрите в света още сега
- Opta: Барселона е почти сигурен шампион, Реал с минимални шансове
- Разкрити са разговорите с VAR при отменения червен картон в Атлетико – Барселона
- Надал: Реал вече се е сбогувал с титлата
- Флик остава спокоен: Гледаме само себе си
- Ясна е причината за яда на Ямал след победата над Атлетико
- Атлетико бесен след спорно решение с VAR в полза на Барселона
- Симеоне: Това беше червен картон, съдията сбърка
357
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
14.12.2016 в 16:39
Добре казано.