Атлетико продължи договора си с Караско
Полузащитникът на Атлетико Яник Ферейро Караско продължи договора си с клуба. Според сайта на мадридчани, новото съглашение с 23-годишния футболист е до юни 2022 години. Други подробности от сделката не се съобщават.
"Много съм щастлив, че ще продължа да играя за Атлетико още дълги години", заяви Караско след подписването на новия му контракт.
Белгиецът играе за Атлетико от 2015 година. През този сезон той вкара 5 гола в 11 мача във всички турнири.
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]