В Германия се обяви идея плейофи да решават титлата
Бившият президент на Немската футболна лига и бивш директор на Байер Леверкузен Волфанг Холцхойзер сподели идеята си за провеждане на плейофи за определяне на шампиона на Бундеслигата. Този проект бе подкрепен и от старши-треньора на Борусия Дортмунд Томас Тухел.
"Защо не? Това би дало шанс за титла и на отбори, които за заели местата от второ до четвърто място. На мен не ми се струва, че идеята за плейофите е измислена. Като цяло съм открит за промяна на правилата", заяви Тухел.
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- ФИФА свали наказанието на Ботев Враца
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]