Ривър Плейт за втора поредна година спечели Рекопа
Тази сутрин стана известен носителят на Суперкупата на Южна Америка. Този приз се оспорва от победителите в Копа Либертадорес и Судамерикана 2015 година. Ривър Плейт се оказа по-силен от Санта Фе, постигайки победа с 2:1.
Дриуси в 4-та минута откри за "милионерите", а шест минути след почивката Аларио увеличи на 2:0. Салабери в 65-та минута върна един гол, но "кардиналите" нямаха сили за повече.
Така Ривър Плейт за втора поредна година спечели Рекопа.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- РБ Лайпциг назначи Мартин Демикелис за нов старши треньор
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]