Крузе получи тежка контузия
Нападателят на Вердер Макс Крузе получи травма в мача от 1/32-финалите на Купата на Германия с Шпортфройнд Лоте. Според информацията, 28-годишният футболист е контузил връзките на лявото на коляното. Засега остават неясни сроковете за възстановяване на играча.
Новото попълнение на Вердер ще се отправи на изследване в Мюнхен във вторник.
"След изследванията ще станат известни детайлите. Много е жалко, че на нас ще ни се наложи да минем без Крузе. Надяваме се, че той ще се поправи възможно най-скоро", заяви наставникът на Вердер Виктор Скрипник.
- Майнц спечели ключово дерби в дъното срещу Вердер
- Хамбургер и Кьолн си поделиха точките – 1:1 в сблъсъка на новаците
- Анонс на 26-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Вердер Бремен прекъсна черната серия
- Санкт Паули спечели дербито на аутсайдерите
- Анонс на 23-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]