Волфсбург излезе с официално изявление за Дракслер
Волфбсург излезе с официално изявление във връзка с интервюто на полузащитника Юлиан Дракслер, което Bild публикува късно снощи.
"Волфбсург иска да внесе яснота около трансферния прозорец, който се затваря на 31 август 2016 година. Според условията на договора, който бе съгласуван с Юлиан Дракслер, възможността за активиране на опцията за откупване на играча влиза в сила само през лятото на 2017 година. Волфсбург няма да продаде играча през това лято. Що се отнася до дадения въпрос с Дракслер, клубът даде да се разбере, че ние не сме удовлетворени от неговото желание за трансфер. Разчитаме, че сега неяснотата ще бъде отстранена и всички страни ще се завърнат към професионална и отговорна работа", се казва в съобщението на Волфсбург.
- Байер Леверкузен – Арсенал: сблъсък на два „непобедими“ отбора
- Арсенал финализира трансфера на Инкапие – сделката за 52 млн. евро ще стане постоянна през лятото
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Арсенал обмисля да преотстъпи защитник, който се бори с игрово време
- Артета разкри: Арсенал тренира новата схема само 10 минути
- Артета отвърна на критиците: Головете на Арсенал говорят сами за себе си
- Арсенал се включи в битката за Сандро Тонали – италианецът може да напусне Нюкасъл
- Суперкомпютър с прогноза: Арсенал е шампион, Тотнъм изпада
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]