Мартинес: Никой не си представя, че атентатът ще е до дома му
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Хави Мартинес обясни по как е преживял вчерашния терористичен акт в Мюнхен. Напомняме, че 18-годишен немец от ирански произход откри стрелба в търговски център, в резултат на което загинаха девет човека, а още 16 бяха ранени.
"Бях на улицата, когато се случи това и със съотборниците ми веднага започнахме да си пишем, дали всички са добре. След това ми се обади Хуан Бернат и ми каза, че се намира в безопасност. Всички знаем за заплахата от атентат, но не мога да си представя, че такова нещо би могло да се случи до неговия дом", заяви Мартинес.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]