Робен аут за пет седмици
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Ариен Робен получи травма и няма да може да помогне на отбора си в следващите мачове. Капитанът на националния отбор на Холандия не бе извикан за приятелските срещи с Франция и Англия заради проблеми с бедрото. Сега става известно, че холандецът ще пропусне пет седмици и няма да може да вземе участие в мачовете с Бенфика от четвъртфиналите на Шампионска лига.
Тази новина е предният удар, който Робен трябва да изтърпи - заради различни травми, крилото има само 15 мача през този сезон.
- Компани: Показахме характер
- Байерн с обрат срещу Спортинг Лисабон
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]