Роджер Шмидт отнесе наказание от пет мача
Старши треньорът на Байер Леверкузен Роджер Шмидт бе наказан за пет мача, два от които имат условен характер. Специалистът няма да ръководи отбора в следващите три срещи, а другите два двубоя ще влязат в сила, ако треньорът се провини до юни 2017 година.
Причина за наказанието на Шмидт е поведението му в мача срещу Борусия Дортмунд. Специалистът оспори решение на съдията Феликс Цвайер, заради което бе пратен на трибуните. Треньорът обаче отказа да изпълни указанията и реферът прекрати мача.
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- ФИФА свали наказанието на Ботев Враца
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]