Румениге: Байерн няма отношение към наказанието на Реал
Председателят на Борда на директорите на Байерн Мюнхен Карл - Хайнц Румениге опроверга слуховете в някои испански издания, че ФИФА е забранил на Реал Мадрид да осъществява трансфери след жалба от страна на баварците.
"Байерн няма никакво отношение към това. Този слух си е най-обикновена лъжа. Всички знаят, че между Байерн и Реал Мадрид има добри взаимоотношения", заяви Румениге.
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
- Байерн следи Осимен, но бъдещето на Кейн остава приоритет
166
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]