Гуардиола може да забави пристигането си в Англия
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола, който ще напусне баварците след края на сезона, може да забави пристигането си в Англия.
"Може би ще изминат две години, преди да започна работа в Англия. Доволен съм от опита, който получих в Мюнхен и ще изпълня договора си до последната секунда. След това ще се върна у дома си, а там ще стане ясно, дали ще отида в Англия", заяви Гуардиола.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
162
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
14.01.2016 в 02:38
Знаех си :lol: :lol: :lol: :lol: Ще наследи Венгер :lol: :lol: :lol: След като се откаже от футбола със страхотна академия и в добро финансово състояние да взема когото си поиска.