Балаге: Сити иска Гуардиола да стане техния Сър Алекс
Известният испански журналист Гилем Балаге сподели мнение за клубовете, които водят борба за старши-треньора на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола.
"В Манчестър Сити са убедени, че са направили достатъчно, за да получат Гуардиола, но те все още нищо не са подписали. Роман Абрамович е осведомен за това и се старае да убеди Хосеп, предлагайки му празна чекова книжка. Единственото, което сега е очевидно: следващата работа на Гуардиола ще е във Висшата лига. И в това никой не се съмнява. Сити иска Гуардиола да стане техния Сър Алекс Фъргюсън, този, който ще заложи фундамента за бъдещето на клуба. Според мен, Сити е привлекателен проект, но Лондон също е привлекателен. Гуардиола има намерение да даде отговор на въпросите за своето бъдеще през януари", заяви Балаге.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]