Бекенбауер: Жалко, че Гуардиола си отива
Почетният президент на Байерн Мюнхен Франц Бекенбауер коментира информацията, че Хосеп Гуардиола ще напусне клуба през лятото.
"Жалко, че Гуардиола си отива. Бих искал и в бъдеще да го виждам в Байерн. Той построи този отбор, влагайки в него своите мисли и идеи. Но такова се случва. Никой не може да задържиш вечно. Карло Анчелоти е идеален приемник", написа Бекенбауер в своя Twitter.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
158
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
22.12.2015 в 22:13
Да много жалко. Байерн най накрая ще може да си стъпи на краката вместо да стой като безидейна боксова круша на отбори от тяхната черга.