Боатенг ще подпише нов договор с Байерн Мюнхен
Защитникът на националния отбор на Германия и Байерн Мюнхен Джером Боатенг ще подпише договор с немския клуб. Според източника на информацията, страните са се договорили в скоро време баварците ще обявят за съглашение с играча до 2021 година. Сегашният договор на футболиста изтича през 2018 година.
През този сезон 27-годишният играч проведе 11 мача в Бундеслигата, отчитайки се с две асистенции. Защитникът е световен шампион с националния отбор на Германия, а също така и победител в Шампионска лига.
- Кейн: Липсваше ни енергията
- Компани: Понякога просто нямаш правилния мач в правилния ден
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]