Класика за Байерн срещу Милан
Байерн Мюнхен разгроми Милан с класическото 3:0 и се класира на финала в турнира "Audi Cup", който се провежда в Мюнхен. Съперник на баварския колос ще бъде Реал Мадрид, а двубоят ще се състои утре. По-рано днес испанският тим се наложи над Тотнъм с 2:0.
Баварците откриха резултата след 24 минути игра. Хуан Бернат отправи хубав удар от няколко метра, при който се стигна до рикошет в противников бранител и в крайна сметка топката влетя във вратата на "росонерите".
15 минути преди края на мача Гьотце реализира за 2:0 с плътен удар от точката на дузпата, с който прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Диего Лопес. В 85-ата минута Левандовски отбеляза красив гол с удар воле от границата на наказателното поле.
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
- Проклятието след ерата на Ибрахимович
- Алегри на ръба след драмата: Казах на съдията, че ще спра с футбола
- Милан се върна на победния път след зрелищно 3:2 над Торино (видео)
- Милан – Торино: „росонерите“ гонят стабилност в битката за второто място
- Бобан разкри: Милан е бил на крачка от Собослай
232