Класика за Байерн срещу Милан

F.

Байерн Мюнхен разгроми Милан с класическото 3:0 и се класира на финала в турнира "Audi Cup", който се провежда в Мюнхен. Съперник на баварския колос ще бъде Реал Мадрид, а двубоят ще се състои утре. По-рано днес испанският тим се наложи над Тотнъм с 2:0.

Баварците откриха резултата след 24 минути игра. Хуан Бернат отправи хубав удар от няколко метра, при който се стигна до рикошет в противников бранител и в крайна сметка топката влетя във вратата на "росонерите".

15 минути преди края на мача Гьотце реализира за 2:0 с плътен удар от точката на дузпата, с който прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Диего Лопес. В 85-ата минута Левандовски отбеляза красив гол с удар воле от границата на наказателното поле.