Байерн връща Гьотце на Борусия Дортмунд?
Интересна новина се появи тази сутрин в немското издание Bild. Според медията, Байерн Мюнхен продължава да се интересува от полузащитника на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган, за когото също така претендират Манчестър Юнайтед и Ювентус.
Изданието твърди, че баварците могат да предложат в замяна на 24-годишния футболист Марио Гьотце, който по-рано игра за "жълто-черните".
В 29 мача от сегашния сезон в Бундеслигата Гьотце има 9 гола и 4 асистенции и според източници от клуба, Марио не е оправдал очакванията на треньорския щаб.
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]