Бендтнер отнесе солена глоба
Нападателят Никлас Бендтнер отново се оказа на първите страници на медиите. Според информация на Bild, ръководството на Волфсбург е наложило глоба на играча в размер на 11 хиляди евро, заради закъснението му за тренировка на тима в петък.
Според вътрешния правилник, наложен по времето когато Феликс Магат бе треньор на "вълците", всяка минута закъснение струва 100 евро на дадения футболист. В дадения случай от Волфсбулг са добавили към наказанието още 5000 евро.
От началото на сезона Бендтнер има 467 минути за Волфсбург в Бундеслигата.
- Хамбургер би Вердер в едно позабравено дерби
- Дортмунд постигна целта си срещу Хофе
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Анонс на 13-ти кръг на Бундеслигата
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]