Гуардиола: Волфсбург се оказа по-силен
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола сподели мнението си за срещата с Волфсбург от 18-я кръг на Бундеслигата, в която баварците претърпяха поражение с 4:1.
"Съперникът вкара бърз гол, а ние не успяхме да се противопоставим на техните контраатаки. Искам да поздравя Волфсбург, те се оказаха по-силни. След такава пауза имаме нужда от игрова практика", заяви Гуардиола.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
143
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]