Олич: Заради Хамбургер се отказах от немалко пари
Нападателят на Волфсбург Ивица Олич разказа за своето решение да се завърне в Хамбургер. Футболистът призна, че заради това да защитава цветовете на "динозаврите" се е отказал от голяма сума пари.
"Ако се погледне договорът ми с Волфсбург, по-добре бе да остана там. Заради Хамбургер аз се отказах от немалка сума пари. Но парите за мен неса най-важното нещо. За мен е много по-важно да направя това заради моето семейство, тъй като ние отдавна решихме, че искаме да живеем в Хамбург. Това, че сега аз ще играя за Хамбургер е мечтата на моите деца, моята жена и разбира се, на мен", заяви Олич.
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Олисе взе категорично решение за бъдещето си въпреки интереса на Реал Мадрид
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
- Кьолн привлече национала на Гана Гидеон Менса със свободен трансфер
- Бивша директорка защити Майкъл Олисе: Той не е високомерен, а просто много срамежлив
- Байерн официално привлече Натаниел Браун от Айнтрахт
- Байерн официално привлече Исмаел Сайбари до 2031 година
- Обиски в Германския футболен съюз заради разследване за корупция около Евро 2024
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]