Фьолер: Байерн няма стигане
Спортният директор на Байер Леверкузен Руди Фьолер сподели мнението си за ситуацията в немския футбол. Според функционера, Байерн Мюнхен още дълги години ще продължи да доминира в Германия.
"Останалите клубове никога няма да успеят да настигнат Байерн. Те са нависоко с няколко етажа. Байер в продължение на няколко години се опитваше да се бори с Байерн, но достигнахме предела си", заяви Фьолер.
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Ули Хьонес за Мусиала: Потресен съм, че това се случи отново само след четири дни
- Никлас Фюлкруг е близо до завръщане във Вердер
- Янис Константелиас премина в Борусия Дортмунд
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
- Връщането на топката Torfabrik предизвика недоволство сред вратарите в Германия
- Байерн Мюнхен започна преговори за Игор Тиаго
212
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]