Спонсори ще помагат на Борусия да задържи Ройс
Борусия Дортмунд има намерение да запази своя лидер Марко Ройс, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Както е известно, немският полузащитник е свързван с напускане на "Сигнал Идуна Парк", като слуховете за това се носят от началото на сезона. Според съобщения в пресата, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен водят битка за подписа на Марко.
Борусия обаче не желае да се разделя с Ройс, независимо от сумата, която би получил за водещия си футболист. Според Goal.com, спонсорите на вицешампиона Opel и Puma възнамеряват да окажат съдействие по този въпрос, увеличавайки заплатата на 25-годишния играч от немския национален отбор до 8 милиона евро на година.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]