Гиздол: Борусия разполага с отличен треньор
Старши-треньорът на Хофенхайм Маркус Гиздол в навечерието на двубоя с Борусия Дортмунд сподели мнението си за вицешампиона, който в момента заема последно място в класирането. Срещата е утре от 21:30 часа българско време. Според наставника на "селяните", Борусия си остава топ отбор.
"Борусия Дортмунд разполага с отличен треньор. Това е топ отбор, независимо от факта, че заема последно място в класирането. Всичко е въпрос на нерви и на късмет, така че ние трябва да бъдем много внимателни и да дадем всичко от себе си, чко искаме да победим", заяви Гиздол.
- Борусия Дортмунд прекъсна серията на Майнц 05
- Борусия Дортмунд ще продължи да притиска Байерн Мюнхен
- Борусия Дортмунд прекърши Волфсбург (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд измъкна трите точки след трилър
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]