Замер: И Байерн, и Борусия допуснаха грешки във взаимоотношенията си
Спортният директор на Байерн Мюнхен Матиас Замер е на мнение, че през последните години отношенията между баварците и Борусия Дортмунд са се влошили по вина на двете страни. Както е известно, ръководствата на Байерн и Борусия не един път се нападнаха в немската преса, като повод за това е евентуалният трансфер на Марко Ройс в Мюнхен.
"Индивидуални грешки бяха допуснати от двете страни и в това не може да има никакви съмнения. Мисля, че сега ще е прекалено да обсъждаме напрегнатите си отношения. Нека не се фокусираме върху тази дискусия, не е задължително да го правим", заяви Замер.
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
- Мърсън: Арсенал направи гръмко изявление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]