Лам: Не трябва да отписваме Борусия
Защитникът на Байерн Мюнхен Филип Лам призна, че той и съотборниците му не са очаквали Борусия Дортмунд да изпадне в криза през този сезон. След седем кръга в Бундеслигата, Байерн е начело в класирането с актив от 17 точки. Вицешампионът пък има само седем пункта, след като допусна четири загуби.
"Никой не е очаквал, че Борусия ще изпадне в такава криза. В последните години те ни бяха основният конкурент, но този сезон губят точки и вече изостават много. Впрочем, не трябва да ги отписваме, защото все още могат да ни настигнат", коментира Лам.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]