Реал потвърди договореността си с Байерн за Алонсо
Реал Мадрид потвърди договореността си с Байерн Мюнхен за трансфера на полузащитника Хаби Алонсо. Днес 32-годишният футболист заедно с директора на Кралския клуб по връзки с обществеността Емилио Бутрагеньо ще проведе пресконференция на "Сантяго Бернабеу".
По-рано Байерн съобщи за постигнатата договореност, а снощи Алонсо премина прегледи в Мюнхен.
Както е известно, двата клуба се разбраха за цената на трансфера за 10 милиона евро. Такава ще бъде и заплатата на Алонсо на "Алианц Арена".
- Бенфика е фаворит да вземе под наем талант на Реал Мадрид
- Реал Мадрид подготвя три изходящи трансфера по настояване на Моуриньо
- Марсилия иска ненужен на Моуриньо защитник на Реал Мадрид
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]