Румениге: Рейна искаше да стане играч на Байерн
Президентът на Байерн Карл-Хайнц Румениге коментира прехода на вратаря на Ливърпул Хосе Рейна. Както е известно, снощи се появи изненадващата информация, че баварците и мърсисайдци са се разбрали за трансфера на испанския страж, който ще премине в шампиона на Германия срещу сумата от 2 милиона паунда. Очаква се днес Байерн да обяви тригодишния договор на Рейна.
"Пепе искаше да стане играч на Байерн, макар че осъзнаваше, че титуляр се явява Нойер, който, ако не се случи нещо извънредно, винаги ще бъде такъв. По такъв начин ние достигнахме своята цел - имаме трима вратари, за да сме готови за всякакви обстоятелства. Вратарският пост в Байерн е затворен", заяви Румениге.
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
- Компани: Нямам думи за Нойер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]