Гуардиола: Завръщане в Барса? Забравете за това
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола разказа за причините да напусне Барселона. Както е известно, испанският специалист постигна много успехи с каталунците, но изненадващо, през 2012 година, прекрати взаимоотношенията си с "блаугранас", а година по-късно подписа с Байерн Мюнхен.
"Не е истина, че син тръгнах, защото Сандро Росел е отказал да преустрои състава. Тази тема изобщо не е обсъждана. Тръгнах си, защото с този отбор достигнах определен лимит и не знаех по-нататък какво ще се случи. Завръщане в Барселона? Не, забравете за това", заяви Гуардиола.
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]