Байерн планира да подпише с Кедира след година
Полузащитникът на Реал Мадрид Сами Кедира попадна в сферата на интересите на Байерн Мюнхен. По данни на Marca, мюнхенският клуб разчита да получи 27-годишния футболист от националния отбор на Германия не през това лято, а през следващото, когато Кедира стане свободен агент.
По-рано се съобщаваше, че Байерн вижда в Кедира заместник на Тони Кроос, който през юли премина в Реал Мадрид.
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
- Байерн следи Осимен, но бъдещето на Кейн остава приоритет
- Хари Кейн пропуска мача на Байерн с Борусия Мьонхенгладбах
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
220
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
01.08.2014 в 10:19
Те не го взеха когато трябваше докато все още играеше за Щутгарт та сега им притрябвал. Като искат заместник на Кроос тогава да концентрират усилията си върху Себастиан Роде. Хьойберг вече натрупа достатъчно опит в първия отбор а с Джанлука Гаудино показват сериозен потенциал. Когато Байерн взе Кроос той не престигна в Мюнхен като звезда а като талантлив млад футболист. Щом от раководството на клуба се нуждаят от негов заместни нека погледнат кадрите си и без това вече има сериозни кандидати за скок в първия отбор.