Рибери отрече за операцията
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Франк Рибери заяви че може да се възстанови от травмата на гърба и без хирургична намеса. Както е известно, преди няколко дни в жълтата преса се появиха съобщения, че френският национал ще се подлага на операция, която ще реши здравословните му проблеми.
"Операция не ми трябва, аз съм по-добре", заяви Рибери.
По-рано се разбра, че докторът на Байерн Мюнхен Ханс-Вилхелм Мюлер-Влфарт е предложил услугите си на Футболната федерация на Франция, но местните футболни чиновници отказаха да се възползват от услугите на мюнхенския договор при лечението на Рибери. В крайна сметка Франк отпадна от френския национален отбор за Мондиала.
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]