Ройс: Следващият сезон ще проведа в Дортмунд
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Марко Ройс заяви, че няма намерение да напуска отбора през това лято. Както е известно, през миналата седмица се появиха съобщения, че Манчестър Юнайтед готви оферта от 40 милиона паунда за немския национал, който пък няма нищо против да си пробва силите на Острова.
"Много ясно казвам, че ще проведа следващия сезон в Борусия. Казвам това, за да не се повтарям колко много ми харесва в Дортмунд. След 10 години проведени в младежките отбори, на мен ми се наложи да направя крачка назад чрез Аален и Мьонхенгладбах, за да може след това да измина две крачки напред. Сега съм отново в Дортмунд, където всичко ме устройва, а срокът на договора ми изтича през 2017 година", заяви Ройс.
- Копенхаген върна Диант Рамай под наем от Борусия Дортмунд
- Янис Константелиас премина в Борусия Дортмунд
- Връщането на топката Torfabrik предизвика недоволство сред вратарите в Германия
- Артета: Загубите трябва да болят, дори и в контроли
- Сеск Фабрегас: Ян Коуто ще ни даде повече възможности по десния фланг
- Нюкасъл набеляза Феликс Нмеча за заместник на Бруно Гимараеш
- Официално: Борусия Дортмунд привлече гръцкия талант Константинос Карецас
- Борусия Дортмунд победи Токио с минимален успех в контрола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]