Замер: Трябва да се изправим на крака
Спортният директор на Байерн Мюнхен Матиас Замер разказа за целите пред отбора във финалната част от сезона. Както е известно, баварците станаха шампиони на Бундеслигата още през март, но в полуфиналите на Шампионска лига отпаднаха безславно от Реал Мадрид. Замер призна, че сега целта пред тима е спечелването на Купата на Германия.
"Трябва да се изправим на крака и да проведем два достойни мача в Бундеслигата (срещу Хамбургер и Щутгарт). Искаме също така да спечелим Купата на Германия, за да превърнем добрия сезон в много добър", заяви Замер.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]