Хумелс: Ще посрещнем Кагава с отворени обятия
Защитникът на Борусия Дортмунд Матс Хумелс призна, че би искал полузащитника на Манчестър Юнайтед Шинджи Кагава да се завърне в отбора. Около японския национал се появиха различни слухове през последните месеци, най-вече Кагава е свързван със завръщане в бившия си отбор.
"Ще приемем Кагава с разтворени обятия. Б било хубаво да имаме атакуващо трио Ройс- Мхитарян- Кагава. Впрочем, аз нищо лошо не мога да кажа за сегашното ни нападение, което е силно и без Шинджи", заяви Хумелс.
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Адейеми ще бъде представен като ново попълнение на Барсa след завръщането на Лапорта
- Адейеми премина медицински прегледи и подписа с Барселона
- Лапорта потвърди трансфера на Адейеми и сложи край на спекулациите около бъдещето на Рафиня
- Барселона се разбра с Борусия Дортмунд за Карим Адейеми
- Барселона започна преговори за Карим Адейеми
- Лион привлече Жюлиен Дюранвил от Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]