Клоп: Ще се бием до последно - сезонът все още не е завършил
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп заяви, че отборът му не може да си позволи да се отпусне на финала на сезона, независимо от постигането на целите през тази година. Както е известно, "жълто-черните" се класираха за груповата фаза на Шампионска лига през следващата година и освен това ще играят финал в Купата на Германия. Клоп е на мнение, че футболистите му има за какво да се раздават на терена.
"Нямаме усещането, че сезонът вече е свършил. Има девет точки, за които може да се преборим. Не е задължително да имаме шансове за титлата, за да играем с пълна сила. Готови сме да се сражаваме с Байер до последно Те имат качествен отбор - колективно и индивидуално. И на двата тима ще бъде трудно", заяви Клоп.
Мачът Байер - Борусия Дортмунд ще се състои на 26 април.
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]