Гюндоган удължи договора си с Борусия
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган подписа нов договор с клуба, съобщи официалният сайт на вицешампионите. Според информацията, новото съглашение на 23-годишния играч на националния отбор на Германия е до лятото на 2016 година.
"Много се радвам, че клубът ми даде възможност да играя тук. В Борусия цари специална атмосфера. Ще направя всичко възможно, бързо да се върна на терена и да помогна на своите съотборници. С оптимизъм гледам в бъдещето", заяви Гюндоган.
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Дортмунд завърши сезона с победа и най-силния си актив от 2019 година насам
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]