Гуардиола: Аз, Румениге и Замер искаме Кроос да остане
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола изрази желанието си да запази в отбора полузащитника Тони Кроос. Днес стана известно, че Манчестър Юнайтед е предложил на Кроос заплата от 260 000 паунда на седмица. При това "червените дяволи" са готови да предложат 48.5 милиона евро за Кроос.
"Искам Тони да остане. Румениге и Замер искат същото. Кроос е превъзходен играч, той сам може да реши, но ние искаме той да остане", заяви Гуардиола.
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]