Олич не се договори със Стоук Сити
Нападателят на Волфсбург Ивица Олич взе решение да се откаже от трансфер в Стоук Сити. Известно е, че "грънчарите" водеха преговори с 34-годишния хърватски футболист, който дори летя до Англия. Мениджърът на Стоук Марк Хюз разчиташе да осъществи този трансфер безплатно, с правата на свободен агент.
Независимо обаче от озвученото желание да играе във Висшата лига на Англия, изглежда, че Олич е решил да остане в Бундеслигата.
"Моите мисли са свързани с това, че аз трябва да остана във Волгсбург. Очаквам, че ще бъда част от отбора и през новия сезон в Бундеслигата", заяви Олич.
- РБ Лайпциг назначи Мартин Демикелис за нов старши треньор
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
- Байер се отказа от Арбелоа заради съмнения в готовността му за върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]