Льов: Байерн може да повтори миналогодишните си успехи
Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоахим Льов коментира победата на Байерн Мюнхен в шампионата на Бундеслигата. Както е известно, снощи баварците победиха с 3:1 Херта и седем кръга преди края на сезона в немския елит са недосегаеми на върха.
"Впечатляващо е да станеш шампион толкова рано. Поздравления за целия клуб и на първо място за Гуардиола. Той продължава да развива отбора, внасяйки голям принос в умението да се владее и разпорежда с топката. На свой ред аз много се радвам за играчите от националния отбор на Германия. Шампионската титла ще стане за тях допълнителен стимул. През тази година пред нас стоят още по-високи цели, а Байерн има възможност да повтори успехите си от миналата година", заяви Льов.
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Хеттрик и две дузпи: Луис Диас блести срещу Хофенхайм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]