Шахин: Байерн винаги ще доминира в Бундеслигата
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Нури Шахин отбеляза, че на практика е невъзможно, който и да е отбор от Бундеслигата да се съревновава с Байерн Мюнхен. Както е известно, след 23 изиграни мача в шампионата на Германия, изоставането на "жълто-черните" от баварците е 20 точки. Много е вероятно Байерн да триумфира с титлата още през този месец.
"Ако завършиш сезона на второ място в Бундеслигата, това може да се оцени като голям успех. Възможността да станеш шампион може да се получи само при положение, че Байерн не се намира в най-доброто си състояние. При обикновени условия Байерн винаги ще доминира в Бундеслигата. А останалите отбори ще се борят за второто място", заяви Шахин.
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- ФИФА свали наказанието на Ботев Враца
- Брайтън потвърди завръщането на Паскал Грос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]