Гуардиола: Шалке 04 - Реал Мадрид? Бундеслигата е друг турнир
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола сподели очакванията си от мача от 23-я кръг на шампионата в Бундеслигата с Шаке 04. Двубоят е днес от 19:30 часа българско време и испанският специалист предупреди играчите си, че те са изправени пред труден мач.
"Поражението на Шалке 04 от Реал Мадрид? Бундеслигата е съвсем друг турнир. Не знам какво може да се случи на терена, но ние усърдно се готвим за него. Шалке 04 е един от най-силните отбори в шампионата, те се представят много успешно. В момента се намираме в добра форма и имаме възможност да направим още една крачка към шампионската титла", заяви Гуардиола.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]