Борусия Дортмунд договори трансфера на нападател на Херта
Борусия Дортмунд се договори с Херта за прехода на нападателя Адриан Рамос. Според информацията, която очаква своето официално потвърждение, трансферът на 28-годишния нападател ще струва на вицешампиона на Германия 10 милиона евро.
За колумбиеца също така претендираше и Арсенал, но се очакваше, че лондончани ще се опитат да го привлекат през лятото, но Борусия в крайна сметка спечели битката за подписа на играча.
От началото на сезона Рамос вкара 11 гола в 18 мача от Бундеслигата.
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Клоп се включи в мач на легендите на Ливърпул и Дортмунд
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
- Борусия (Дортмунд) търси наследник на Кел, Бук е сред фаворитите
- Дортмунд с обрат от 0:2 до 3:2 срещу Хамбургер (видео)
- Борусия Дортмунд удължи договора на Емре Джан въпреки тежката контузия
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Хамбургер и Кьолн си поделиха точките – 1:1 в сблъсъка на новаците
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]