Кроос: Не вярвайте на всичко, което пишат вестниците
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Тони Кроос коментира последните трансферни слухове около себе си. Както е известно, в събота агентът на немския национал съобщи, че играчът се чувства щастлив на "Алианц Арена", но въпреки това в понеделник Daily Mail излезе с материал, че всички английски грандове се интересуват от Кроос.
"През последните няколко дни в средствата за масова информация се появиха някои слухове относно моето бъдеще. Не трябва да се вярва на всичко, което се пише във вестниците. Фактът си остава факт: аз съм доволен от всичко в Байерн, моята кариера се развива успешно. В същото време все още не сме съгласували условията на новия договор. Действащият ми контракт е до 2015 година и аз не виждам никакъв проблем в това. В бъдеще ще имаме възможност да се договорим за всичко. Сега съм съсредоточен изцяло върху футбола. Искам да завърша този сезон така, както и предишния", заяви Кроос.
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Хеттрик и две дузпи: Луис Диас блести срещу Хофенхайм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]