Между Манджукич и Гуардиола възникна конфликт
Нападателят на Байерн Мюнхен Марио Манджукич не взе участие в мача с Борусия Мьонхенгладбах заради конфликт със старши-треньора Хосеп Гуардиола. Според информацията, възстановилият се от травма хърватски национал трябваше да се отправи заедно с отбора на първия официален мач от Бундеслигата през тази година, но Гуардиола е решил да остави Марио в Мюнхен.
Причина за това е послужил личният конфликт между треньора и футболиста, възникнал заради лошата форма на Манджукич и нежеланието му да играе. Съобщава се, че по този начин нападателят е изразил своето отношение към пристигането на нападателя на Борусия Дортмунд Роберт Левандовски в Байерн Мюнхен.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]