Гюндоган: Скоро ще взема решение за бъдещето си
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган коментира ситуацията с евентуалното си напускане на клуба. Както е известно, немският национал все още не е продължил договора си с вицешампионите, който изтича през лятото на 2015 година. По-рано играчът обяви, че иска да излекува контузията си и тогава да седне на масата за преговори, но това породи спекулации, че той е желан от няколко топ отбора, като последният от тях е Барселона.
"Нищо не е решено относно моето бъдеще. В дадената ситуация всичко зависи от Борусия. Съвсем скоро ще взема добре обмислено решение.Повтарям, възможни са всякакви варианти. Интересът от Манчестър Юнайтед е преувеличен от пресата. Не обръщам внимание на тези слухове", заяви Гюндоган.
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Дортмунд завърши сезона с победа и най-силния си актив от 2019 година насам
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]