Волфсбург отклони предложение на Стоук за Олич
Генералният директор на Волфсбург Клаус Алофс заяви, че клубът е отклонил предложение на Стоук Сити за трансфера на нападателя Ивица Олич. Както е известно, договорът на 34-годишния футболист с "вълците" изтича през лятото на 2014 година и още през декември се заговори, че той може да се озове в отбора на "грънчарите".
"Предложението на Стоук наистина бе много странно. Ние нямаме нито една причина да се разделяме с най-добрия ни голмайстор", заяви Алофс.
През текущия сезон Олич вкара седем гола в 17 мача от Бундеслигата.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- РБ Лайпциг назначи Мартин Демикелис за нов старши треньор
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]