Мхитарян: Все още не съм показал какво мога
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Хенрих Мхитарян призна, че не е удовлетворен от представянето си в отбора на немския вицешампион. Както е известно, националът на Армения пристигна през лятото от украинския Шахтьор срещу сумата от 27.5 милиона евро, като целта бе да замести Марио Гьотце, който по-рано напусна "Сигнал Идуна Парк" в посока Байерн Мюнхен.
"Смятам, че все още не съм показал какво мога. Все още има накъде да се подобрявам. Положителното нещо за ме е, че създадох много положения за гол, просто не се възползвах достатъчно добре от тях. Уверен съм, че след зимната пауза ще се справя по-добре, отколкото през първата половина от сезона. Знам, че мога да играя по-добре", заяви Михтарян.
- Байер Леверкузен спечели дербито срещу Кьолн след спорна дузпа и дубъл на Шик
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
- Анонс на 30-ти кръг на Бундеслигата
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
- Шлотербек остава в Дортмунд, преподписа до 2031 година
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]