Алкантара: Бързо се адаптирах в Байерн
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Тиаго Алкантара отбеляза, че той много леко се е адаптирал след прехода си от Барселона. Както е известно, испанецът премина в каталунския клуб през това лято. Според неговите думи в мюнхенския клуб е комфортно да се играе.
"В Байерн са събрани такива фамилии, с които се играе много комфортно. Всеки един от тях е способен да реши съдбата на даден мач. Много лесно се адаптирах тук след прехода си от Барселона и сега се чувствам комфортно тук", заяви Алкантара.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]